Bezkempu.cz

BezKempu.cz je unikátní on-line služba umožňující svobodné a legální kempování.

S rostoucím boomem karavaningu není vždy jednoduché najíst místo na zaparkování obytného vozu nebo karavanu, nebo kam postavit stan. Někomu nemusí vyhovovat místo, někomu nemusí vyhovovat oficiální kempy pro svou přeplněnost a někde to ani legálně nejde. BezKempu.cz přináší další možnosti pro svobodné cestování. Na našich stránkách propojujeme majitele různorodých pozemků s cestovateli.

Služba BezKempu je jednoduchá. Najdete si lokalitu, kam chcete cestovat a zobrazíme vám krásné pozemky, na kterých můžete se souhlasem jejich majitelů “kempovat”. A podobně jako u běžných ”booking služeb“ si toto místo pro váš pobyt rezervujete. Zaplatíte on-line. A můžete vyrazit.

Není to ale jen o „kempování“ – hodně myslíme i na enviromentální zaměření kempování. Pomáháme majitelům pozemků např. v technickém řešení odpadového hospodářství, pro cestovatele máme Kodex Bezkempaře (https://www.bezkempu.cz/…dex), kde vyžadujeme jeho dodržování.

Pokud chcete nabídnout i Váš pozemek pro „bezKempování“ neváhejte nás kontaktovat: https://www.bezkempu.cz/…jmi

Pokud jezdíte pod stan, nebo máte karavan, obytné auto nebo hledáte jiné netradiční ubytování, běžte na naší Mapu útěku a najděte si své místo:
https://www.bezkempu.cz/mapa

www.bezkempu.cz
https://www.facebook.com/…mpu
info@bezkempu.cz