Možnosti certifikace restaurace nebo cukrárny

Informaci od Czechtourismu pro partnery v oboru GASTRO:

V rámci zkvalitnění služeb pro naše certifikované restaurace a větší povědomí o projektu byl 1.7.2022 spuštěn nový web Czech Specials.

¾      Web bude sloužit pro certifikované restaurace a odbornou veřejnost a během měsíce bude spuštěna i EN verze.

¾      Na webu bude k dispozici veškerý certifikační proces, žádosti, profily certifikovaných restaurací a cukráren, novinky, články, doporučené receptury, videa, glosy a přehled gastrofestivalů.

¾    B2C obsah v EN verzi a dalších jazykových mutacích přesouváme na  #VisitCzechRepublic do sekce Gastronomy, kde najdete profily certifikovaných restaurací, informaci o projektu, tradiční české receptury a krátká videa o vaření. Pravidelně budeme přinášet tipy na restaurace vždy na dané téma.

¾    B2C obsah v CZ verzi je nyní na  Kudy z nudy - Ochutnejte Česko!, kde najdete profily certifikovaných restaurací a od dubna tohoto roku jsme spustili i seriál tipů na certifikované restaurace dle daných témat, kde co ochutnat.

¾    Nadále budeme zveřejňovat nabídky našich certifikovaných restaurací na webu a Facebooku Czech Specials (20+) CzechSpecials aneb Ochutnejte ČR | Facebook, Kudy z nudy a Visit Czech Republic.

¾    Pokud máte ve svém okolí restauraci, která dobře vaří českou kuchyni a ráda by se zapojila do projektu, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu czechspecials@czechtourism.cz nebo na telefonním čísle: +420 774 871 702.