Strašín - Lazny - Penzion Splněný sen

Penzion Splněný sen se nachází v Laznech v krásném pošumavském prostředí u obce Strašín, nedaleko Kašperských hor. Penzion má kapacitu 54 lůžek, z toho 50 s vlastní koupelnou a WC a jeden čtyřlůžkový pokoj bez sociálního zařízení, který může sloužit například potřebám zdravotníka. Penzion nabízí celoroční ubytování pro skupiny, školy, školky v přírodě, sportovní soustředění, taneční skupiny, cvičební pobyty, firemní akce, semináře, školení a podobně. Ceny za skupiny se řeší domluvou podle počtu a věku účastníků akce. Ostatní aktuální informace jsou k dispozici na stránkách penzionu. 

Uzavřený komplex penzionu nabízí hřiště na volejbal, malou kopanou, velké fotbalové hřiště lze po domluvě bezplatně využít v blízkosti penzionu. Dále je k dispozici venkovní bazén s lehátky, dětské hřiště (pískoviště, houpačky, trampolína, prolézačky), ohniště pro večerní posezení i opékání vuřtů, venkovní gril, rozsáhlý oplocený pozemek na cvičení, běhání, hry i relaxaci a zastřešená terasa se stoly a židlemi. Posedět lze i na vyhlídkové střešní terase. V objektu je k dispozici WIFI a uzavřené velké parkoviště zdarma.

V případě nepříznivého počasí lze využít klubovnu na sport tanec i cvičení. K dispozici je televize, video, karaoke, elektronické šipky, stolní hry a knihy. Školící místnost má kapacitu cca 40 osob. 

Stravování ve vlastní restauraci je možno přizpůsobit potřebám hostů. 

Svojí polohou je penzion ideálním výchozím místem nejen pro pěší turistiku, ale i pro cyklo a moto turisty pro výlety po Šumavě a Pošumaví.

Kontakt:

Penzion Splněný sen

Strašín - Lazny  107

342 01 Sušice

Telefon: 605 789 335

Email: penzionsplnenysen@seznam.cz

www.penzionsplnenysen.cz  


Mapa