Běšiny - Eurocamp Běšiny

V kempu s celoročním provozem  je možno strávit nejen příjemnou dovolenou s možností výletů do oblasti západní a střední Šumavy, ale i pořádání školení, školních výletů a ubytování při zájezdech nebo sportovních akcích. Vhodné je využít zařízení i pro školu v přírodě.

Ubytování je nabízeno ve 20 zděných chatkách s kompletním příslušenstvím. Kapacita chat je 80 + 20 lůžek. Každá chata má vlastní sociální zařízení a je vybavena kuchyňským koutem s chladničkou a wi-fi připojením. Parkování je možné hned vedle chaty.

Těm, kdo dávají přednost ubytování ve vlastním stanu nebo karavanu, je k dispozici ATC kategorie A. Celková kapacita je 60 míst pro karavany a stany. K tito návštěvníci mají k dispozici budovu se sociálním zázemím (kuchyňka, jídelna, pračka, sprchy, toalety) a elektrickou přípojku. 

Areál je vybaven saunou, půjčovnou grilů, sportovních potřeb. Pro sportovní vyžití jsou zde plochy pro sport s umělým povrchem – dva tenisové kurty, minigolf. Koupání možné v místě v přírodní nádrži. Součástí areálu je naučná ptačí stezka se čtyřmi vysvětlujícími tabulemi a pozorovatelnou. V areálu je i ohniště pro posezení i opékání vuřtů a dětský dřevěný hrad a pískoviště pro nejmenší. V objektu je k dispozici wi-fi.

Školící a vzdělávací centrum nabízí pořádání odborných kurzů, seminářů, zasedání, firemních i soukromých oslav, rekreačních a školicích setkání. 

Celodenní stravování zajišťuje restaurace přímo v areálu Eurocampu Běšiny. Na restauraci přímo navazuje konferenční sál s potřebným technickým vybavením o kapacitě 75 míst při stolové úpravě. 

Další informace naleznete ZDE.

Kontakt:

Obec Běšiny

Středisko Eurocamp Běšiny
Běšiny 150
339 01 Klatovy

tel.: +420 376 375 011
fax: +420 376 375 012
e-mail: eurocamp@besiny.cz


Mapa