Petrovice u Sušice - Jiřičná - Outline Centrum

V devadesátých létech stály u silnice ve vesnici Jiřičná chátrající historické objekty a dnes tam najdete krásně zrekonstruované rekreační sportovní areál Outline Centrum.

 V Outline Centru jde kromě klasického stylového ubytování v několika objektech s možností kvalitní domácí stravy hlavně o vytváření zajímavých sportovních, kulturních a poznávacích programů pro všechny hosty.

 K dispozici jsou zde horská kola, kánoe, rafty, lezecké vybavení atd, vše včetně potřebné bezpečnostní výbavy. V areálu se nachází skály k lezení se střední a lehčí obtížností, velké certifikované lanové centrum a menší lanová dráha pro děti přes potok, značená trasa keltského orientačního běhu, dobrodružné tábořiště v lese pro nácvik přežití v divočině, možnost táboření v přírodě, také rozlehlé zahrady umožňují rozdělání ohně nebo grilování. V zahradách je i několik prolézaček, živý stolní fotbálek, týmové hry a hlavně "hobití domek" se spoustou her pro děti i dospělé. Novinkou pro sezónu 2021 je grillbar v původním pivovarském ledovém sklepě s venkovní terasou a parkovištěm pro kola (s možností dobití elektrokol). Není problém s uspořádáním jakékoliv oslavy, firemního večírku, teambuildingového pobytu, školy v přírodě, školení, jakýchkoliv kurzů nebo sportovního soustředění. Každý objekt má velkou společenskou místnost, pro letní akce je možné využít i párty stany nebo krásnou rotundu v zahradě. V bezprostřední blízkosti Centra se nachází i sportovní jízdárna s možností svezení na koni pro děti i dospělé, začátečníky i pokročilé.

 Provoz celého Centra a objednávky pobytů a aktivit zajišťuje paní Jana Švecová, která je připravena zodpovědět jakékoliv dotazy - a co náhodou neví, to rychle zjistí - telefon 601 323 259.


Mapa