RegionAll

RegionAll

 

Vydavatelství RegionAll je patrně veřejnosti nejvíce známé vydáváním časopisů Vítaný host v Plzeňském kraji a Vítaný host na Šumavě, které v roce 2022 vstoupily do 16. roku své existence. Oba se v celém svém rozsahu věnují historii i současnosti popisovaných území. Za články prezentované na stránkách časopisu byli autoři oceněni již 27 novinářskými cenami.

 

Tvorba vydavatelství se však postupem času rozšířila i o téměř třicítku titulů knižních, opět orientovaných na Plzeňský kraj. Podrobněji vás s těmito tituly seznámí naše webovské stránky.

 

Partnerům TO Pošumaví nabízíme 20% slevu na nákup našich knih i na předplatné časopisů Vítaný host. Sleva 20% se vztahuje i na prezentace partnerů na stránkách časopisu.

 

Vzhledem k tomu, že náš vydavatelský tým spolupracuje s pracovníky archivů, s historiky, kronikáři, přírodovědci i známými výtvarníky, realizujeme také pro obce a města PK naučné stezky. Jsme schopni vypracovat námět stezek dle historie či jiných zajímavostí daného místa, vypracovat texty, vyfotit krajinu i objekty, navrhnout výtvarnou stránku tabulí i provést vlastní realizaci stezek. Ve spolupráci s truhlářskými dílnami umíme stezky oživit mnohými oblíbenými herními prvky.