CBS Nakladatelství s.r.o.

Dobrý den, všem, 

ráda bych Vám podala informace o 
TURISTICKÉ MAPĚ KČT ŠUMAVA - ŽELEZNORUDSKO.

Naše spolupráce s KČT trvá již několik let, starají se o kartografickou správnost všech našich map
 a my provádíme aktualizací turistických cílů a informací na zadní straně map. Díky této spolupráci a vašemu zapojení zajišťujeme, aby aktualizované turistické mapy KČT byly nejen aktuální, ale i užitečné a poutavé pro potřeby každého turisty.


Změnilo se u Vás něco?
Máte v obci novou dominantu? Vznikla ve vašem okolí cyklostezka a nebo rybník? Chcete lidem ukázat, kde je ta nejkrásnější vyhlídka na okolí? Pojďme společně provést aktualizaci mapy.

S vaší spoluprací aktualizujeme turistickou mapu č. 64 ŠUMAVA - ŽELEZNORUDSKO, zaneseme do ní důležité novinky a změny ve vašem okolí. K aktualizaci Vám nabízíme i něco navíc - dárek v podobě PREZENTACE na informační straně mapy nebo ZVÝRAZNĚNÍ v kartografické části. Ukážeme turistům prostřednictvím těchto informací, jak je konkrétní obec krásná a zajímavá, jak se která firma zapojuje do regionálního dění či kam můžou vyrazit na výlet.

 
Partneři zapojení do projektu získají nejenom informační plochu v mapěale i skládané turistické mapy nebo mapu na plastové tabuli. Aktualizovanou turistickou skládanou mapu pak můžete využít jako dárek pro občany, zaměstnance, žáky a studenty, pro prodej v informační centru, na recepci hotelu nebo v prodejně suvenýrů. Využití je zkrátka obrovské.

Tady máte odkaz na stránky projektu :  https://www.cbs-cesko.cz/aktualizujeme-turistickou-mapu-kct-sumava-zeleznorudsko/

Aktualizovat je třeba i venku
 
Jaká by to byla pomoc pro turisty, kdyby na svých túrách nepotkávali venkovní mapy ve stojanu. I ty je však třeba aktualizovat a staré vyměnit za nové. 
PERSONALIZOVANÁ MAPA S VAŠÍ OBCÍ UPROSTŘED MAPY najde uplatnění snad na každém náměstí či na zajímavém místě. Mapa ponese nejen název Vaší obce, ale lidé si na ní přečtou i údaje o obci vycházející z informační plochy mapy.

Mapa v dřevěném stojanu se tak stává krásným a užitečným produktem, který budou využívat nejen místní obyvatelé, ale i návštěvníci, jimž odhalí nejzajímavější místa ve Vašem okolí.

 

 

 

Věřím, že pro Vás bude naše nabídka zajímavá a budu se těšit na Vaši zpětnou vazbu.

 

  

Bc. Zuzana Jindřichová
Regionální projektová manažerka
Tel.:
 +420 604 988 105

 

CBS Nakladatelství s. r. o.
Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

 

www.cbs-cesko.cz

 

 /posumavi/user/2022/dokumenty/cenik_KCT_64_Sumava_Zeleznorudsko.pdf

 

Vážení partneři projektu MAPA KČT ŠUMAVA ŽELEZNORUDSKO

Vážení partneři projektu MAPA KČT ŠUMAVA ŽELEZNORUDSKO

chci Vám představit video, ve kterém uvidíte letecké videozáběry a fotografie nejen z celého minulého roku , ale také z předchozích let, sestříhané v nádherné písni "Vltava" v jedinečném podání "Božského Káji". Kromě velmi známých lokalit jako Praha, Šumava, Karlštejn či Pálava, ve videu najdete i zcela obyčejné české a moravské obce, které ale z nebe vypadají velmi neobyčejně. Záměr autorů bylo ukázat, že i ta nejobyčejnější obec je z nebe krásná. Pro usnadnění orientace obsahuje video názvy lokalit.

"Byl bych rád, kdyby ve videu byly všechny zajímavá místa České republiky, protože je máme nasnímané skutečně úplně všechny. Ale pak by takové video muselo mít hodinu. Možná jednou i takové uděláme. Účelem videa je propagovat krásy České republiky pohledem nepoznaným, pohledem jedinečným. Pohledem z nebe. Užijte si ho :)" Milan Paprčka - pilot a letecký fotograf

Pocta Karlu Gottovi a shrnutí leteckých zážitků let minulých od pilotů a fotografů CBS Flying Teamu.

PRO ZOBRAZENÍ VIDEA KLIKNĚTE ZDE