Velká dobrodružství - hravé výlety na míru

Náš nový partner Velká dobrodružství s.r.o.

v čele s úspěšnou blogerkou a spisovatelkou paní Lucií Nachtigallovou

pro vás nabízí výrobu krásných hravých výletů s tajenkou na zakázku:


Výlety s tajenkou - stručný návr:

- Velká dobrodružství nabízí celoroční výlety s tajenkou, které je schopna napsat během měsíce z jakékoliv lokace, kterou zadavatel navrhne.

- Co je výlet s tajenkou? Scénář krátkého výletu (4-6 km) pro děti od 5-12 let na atraktivním místě v ČR s kreslenou mapu (od renomované výtvarnice), doplňovačkou, praktickými radami na cestu, zábavnými hledacími úkoly a populárně naučným textem, který zabaví nejen děti, ale i rodiče – každý výlet má 8-10 stran, které si rodič stáhne a vytiskne na webu www.veldo.cz. Výletů mám aktuálně na výběr 200 (zpoplatněny částkou 100 Kč) a z toho jich je 30 na webu zdarma – výletů zdarma si výletníci ročně stáhnou cca 15000.

- 14 výletu s tajenkou vyšlo i knižně s názvem Výlety s tajenkou - byl to nejprodávanější průvodce roku (https://www.albatrosmedia.cz/tituly/42401150/vylety-s-tajenkou/)

- Výroba výletu a mapy je velmi složitá (najít vhodnou lokaci, trasu projít, vymyslet, sepsat, dohledat historii, a hlavně nechat namalovat mapu, to chvilku trvá – malířkám někdy i měsíc,

- Cena výletu s tajenkou (komplet) je na výžádání pro objednatele

- Výletník, který projde trasu, může vyluštěnou tajenku odnést někam k vám (na úřad, do Infocentra nebo do obchodního centra) a získat za ni drobný dárek (propiska, obrázek, lízátko) – je to velká motivace pro to, aby se rodiny zvedly a šly na ten výlet, ale to nechám na vás.

Co dále nabízím: Propagaci jednotlivých výletů s tajenkou, které budete zveřejňovat na FB Velká dobrodružství (14 000 fanoušků) a jako bonus to samé zdarma na FB Deník fejsbukové matky (250 tisíc sledujících měsíčně, 59 000 fanoušků), kde si obvykle účtuji za status, v tomto případě propagace zdarma.

V okamžiku, kdy by byl návrh schválen, okamžitě sednu, vymyslím trasu, projdu, napíšu. Nechám otestovat rodiny s dětmi… a namalovat mapu – maximálně by to trvalo měsíc.

Těším se na případnou spolupráci

Lucie Nachtigallová, Velká dobrodružství s.r.o.

 

V našem regionu Pošumaví už je možné si zahrát tyto hry:

Novinky 11/2023:

Velhartice: https://www.velkadobrodruzstvi.cz/…tic

Chanovice: https://www.velkadobrodruzstvi.cz/…vic

Sušice: https://www.velkadobrodruzstvi.cz/…ice

NOVINKA ZDARMA 11/2023 Klenová: https://www.velkadobrodruzstvi.cz/vylety-s-tajenkou/vylet-za-sepii-rytiri-a-krasnymi-vyhledy-na-hrad-klenova

 

kontakt na autorku her:

 

Lucie Nachtigallová
Velká dobrodružsví, s.r.o
Deník fejsbukové matky - blog
244 444 555

veldo@veldo.cz

www.veldo.cz