Velká dobrodružsví, s.r.o

Hlavním produktem firmy Velká dobrodružství, s.r.o. jsou Výlety s tajenkou:

- je to unikátní projekt, ve kterém nabízíme ke stáhnutí vyzkoušené výlety s tajenkou a překvapením. Každý výlet je spojen s dobrodružným příběhem, ke kterému se vážou nejrůznější úkoly pro děti. Emailem vám pošleme scénář, který vás provede atraktivní  a krátkou okružní trasou, na níž budete plnit úkoly a hledat tajná domovní znamení či schované přírodní krásy. Během plnění úkolů získáváte písmenko do tajenky a zároveň vám k místu řekneme pověsti, pohádky, ale také historické skutečnosti a praktické tipy, kde se najíst, kde zaparkovat, kolik je případné vstupné a jaká je otvírací doba. My jediní ze všech cestovatelských webových stránek ručíme za to, že jsme všechny trasy osobně několikrát prošli a že vašim dětem nabídneme skutečně tu nejlepší zábavu na víkend a vám poskytneme nezbytné praktické informace na cestu.

 Na webu www.veldo.cz je k dispozici za 10 let naší práce více než 250 výletů s tajenkou po celé republice. Výlety s tajenkou také vycházejí knižně a patří mezi nejprodávanější průvodce u nás. Autorkou textů výletů je spisovatelka a blogerka Lucie Nachtigallová.

Lucie Nachtigallová (1977):

- absolventka Fakulty sociálních věd UK, přispívala do tištěných médií jako novinářka už od šestnácti let. Postupně zastávala post produkční, dramaturgyně a šéfredaktorky pro řadu českých deníků, časopisů a televizí. Mnoho let žila a pracovala ve Velké Británii, Španělsku a Itálii. Mimo jiné natáčela pro americkou televizní společnost CNBC dokumentární sérii The Players o nejbohatších podnikatelích světa. Je majitelkou firmy Velká dobrodružství. Pokud zrovna nevýletuje a neleze s dětmi po horách, cvičí pilates a krotí svého psa Aragorna. Peripetie z jejího života sledují denně desítky tisíc lidí na FB stránce Deník fejsbukové matky. Vydala knihy Deník fejsbukové matky (2016), Deník fejsbukové matky pokračuje – Pizduny všem (2017), Výlety s tajenkou (2018), Deník fejsbukové matky (ne)končí, Deník psa Aragorna (2022) a v březnu 2023 vyjde průvodce Výlety s tajenkou - Po stopách literárních hrdinů.

 kontakt:

Lucie Nachtigallová
Velká dobrodružsví, s.r.o
Deník fejsbukové matky - blog
244 444 555, veldo@veldo.cz, www.veldo.cz