Hotel Vintíř - Hartmanice

Hotel Vintíř v Hartmanicích na Šumavě je ideální destinací pro turisty a rodiny s dětmi. Nachází se v malebné přírodě, která nabízí široké možnosti pro pěší turistiku, cykloturistiku a další outdoorové aktivity.

Ubytování

Hotel Vintíř nabízí komfortní ubytování s celkovou kapacitou pro 39 dospělých osob a 2 děti a 2 miminka. K dispozici jsou různé typy pokojů, včetně rodinných pokojů, kde mohou hosté využít polopenzi nebo kontinentální snídaně formou bufetu. Hotel má také možnost ubytování s domácími mazlíčky za příplatek.

Služby a vybavení

Hotel nabízí řadu služeb, včetně bezplatného Wi-Fi, úschovy kol, lyží a kočárků, a dětského koutku v restauraci. Pro nejmenší hosty jsou k dispozici dětské postýlky a jídelní židličky. Restaurace hotelu servíruje českou a kontinentální kuchyni a je otevřena denně od 11:00 do 21:00. Na terase s výhledem na horu Hamižná si můžete vychutnat posezení.

Aktivity a okolí

Okolí Hartmanic je bohaté na turistické a cyklistické trasy, naučné stezky a kulturní zajímavosti. V zimě mohou návštěvníci využít blízké běžkařské tratě a lyžařský areál. Pro rodiny s dětmi jsou zde ideální možnosti výletů, například do nedalekého bikeparku či na geocaching.

Hotel Vintíř se tak stává skvělým místem pro rodiny, které hledají klidné ubytování v krásné přírodě s možností mnoha aktivit a pohodlného zázemí.

S přáním příjemného dne 
Kristýna Fialová 
Hotel Vintíř 
Hartmanice 69
342 01 Hartmanice 
+420 607 654 204

Mapa